Romanya'daki Ulusal Final Konferansı

12/07/2019
Romanya'da  ulusal düzeyde son konferans 12 Temmuz 2019'da Sfanthu Gheorghe'de  gerçekleşti. İris Evi'nde düzenlenen son konferansta 45 kişi katıldı. Sosyal  Yardımlaşma ve Çocuk Esirgeme Kurumu (eğitimciler, sosyal hizmet uzmanları,  özel eğitim öğretmenleri), İş Meslek Kurumu, Engellilerle ilgilenen Sosyal ve  Rehabilitasyon Kurumları, bir Otistik Merkez, Yerel yönetim, Özel Müfettiş,  İlçe Kaynak ve Eğitim Merkezi Müdürü Etkinlikte Yardım, Sivil  Organizasyonlar, Rahipler, Diocesan Kadın Derneği, Didaktik Eğitim Evinden  Metodist, Engelliler, İstihdam Edilenler, profesyoneller, danışmanlar ve  eğitmenler, gönüllüler yer aldı.
Experince Uzmanı tarafından proje kapsamında tanıtılmasının başarılı olduğu  kanıtlanmıştır. Özellikle büyük bir engelli bireyin tecrübelerini mesleki  çerçevede paylaşarak arkadaşlarına etkin bir şekilde yardımcı olabileceğine  büyük ilgi duyuyorlardı. Bu eşsiz. Eğitim materyalinin ve onun pratik  kısmının karmaşıklığından çok memnun kaldılar ve şaşırdılar. Malzemeyi  tanıttıktan sonra, çevrimiçi platform, nasıl erişilebileceği,  yönlendirileceği vb. sunuldu. Proje kapsamında eğitilen Experience Uzmanı, eğitimin olumlu sonuçları,  deneyimleri, kazandığı ilişkiler ve kazandığı ilişkiler hakkında kendi bakış  açısıyla konuştu. 
002

project guide

Vestibulum sed commodo nunc, eu aliquet sem. Curabitur semper, sem ut posuere tincidunt, sem velit sollicitudin odio, quis hendrerit sapien nunc sit amet sem. .

VIEW PROJECT guide