Proje ortakları kimlerdir?

Sizin için çıktıları kimin geliştirdiğini keşfedin.

OZ Spoluprácou pre lepšiu budúcnosť – Veľký Meder

Web: http://ozbuducnost.sk/

Temel amacı, yerel, bölgesel, ulusal ve uluslararası vatandaşların aktif katılımı için faaliyetler desteklemek ve geliştirmek olan küçük bir Sivil Toplum Kuruluşudur (Daha fazla gelecek için Takım Çalışması - Veľkı Meder) sosyal yaşamın çeşitli alanlarında, özellikle aşağıdaki alanlarda,
a) Eğitim, yaşam boyu öğrenme ve ders dışı faaliyetleri teşvik ederek:
Eğitimde dezavantajlı ve marjinal gruplar için eğitim ve fırsatlar yaratma
- modern iletişim teknolojileri (İnternet, Skype, Facebook)
b) sosyal sorumluluğun bir biçimde geliştirilmesi:
- İnsanlar ve farklı sektörler arasındaki iletişim ve diyaloğu teşvik etmek
c) yasal farkındalık yaratmak:
- Haklar ve sorumluluklar konusunda halkın bilinirliğini arttırmak
- dezavantajlı ve marjinal gruplar için idari ve danışmanlık hizmetleri sağlamak
-d) iş arayanlardan iş piyasasına yeniden entegrasyon, dezavantajlı gruplara şu uygulamaları uygulayarak odaklanarak:
- bilgi ve danışma faaliyetleri ve profesyonel danışmanlık
- işgücü piyasası ve iyi uygulamalar hakkında uluslararası kurumsal enformasyon alışverişi.

Kurucular, mesleki danışmanlık ve uluslararası ortaklıklar konusunda uzun yıllara dayanan deneyime sahiptir. CA'nın birincil hedef grubu dezavantajlı, özellikle de uzun vadeli işsiz; yaşlı insanlar (50 yaşın üstünde); engelli; ve gençler. Ayrıca, CA, Slovakya ve AB'de eğitim ve kariyer rehberliği alanında eğitim kurumları, kariyer rehberliği ve danışmanlık organizasyonları, işgücü piyasası hizmetleri, sivil toplum kuruluşları ve uzmanlarla işbirliği yapmaktadır. CA üç farklı alanda mesleki faaliyette bulunur: müşteri hizmetleri alanında, proje yönetimi alanında ve yetişkin eğitimi alanında:
1. Müşteri Hizmetleri
2. Proje Yönetimi
3. Yetişkin eğitimi faaliyeti

Human Profess Közhasznú Nonprofit Kft.

Web: http://www.humanprofess.hu/

Human Profess Nonprofit Ltd, 2010 yılında üç özel kişi tarafından kurulmuştur. Çalışanlarımız, Macaristan ve uluslararası ihalelerin uygulanmasında emek, yetişkin eğitimi ve sosyal alanda 15-20 yıllık bir çalışma tecrübesine sahiptir ve geniş bir yelpazede uzmanlar. Şirket ayrıca 2013 yılından bu yana akrediteli bir yetişkin eğitim kurumu, Kayıt No: AL-3002'dir. Şirketin hedef kitleleri, engelli insanlar, işsizler, kadınlar, kariyer sahibi gençler ve yaşlı insanlar gibi dezavantajlı insanlardır. Bunların yanı sıra profesyonellere, sivil kuruluşlara, kâr amaçlı ve kar amacı gütmeyen kurumlara ve yerel yönetimlere hizmetlerimizi sunuyoruz.

Bizim çalışma alanımız Macaristan'ın Batı sınırı olan Vas ilçesi, ancak birçok devlet, sivil ve kar amacı gütmeyen organizasyon ve Avrupa Birliği'nin çeşitli ülkelerindeki üniversitelerle iletişim halindeyiz.

Şirket dört ayrı alanda profesyonel faaliyette bulunmaktadır:
1. İşgücü piyasası hizmetleri: dezavantajlı kişilerin mesleki rehabilitasyonu, kariyer danışmanlığı, iş organizasyonları, danışmanlık şirketleri ve hizmet sağlayıcılarla yakın işbirliği konularında hizmet ve eğitim sunan, dezavantajlı kişilerin sosyal bütünleşmesini ve istihdam edilmesini kolaylaştırmak.
2. Yetişkin eğitimi faaliyetleri: Eğitimler düzenlemek, öğretim materyalleri geliştirmek, kurumları en yeni eğitimler hakkında bilgilendirmek, eğitimin uygulanması ile ilgili idari yapmak, eğitimin kalite yönetim sistemini belgelemek ve geliştirmek.
3. Bilgi ve yenilik aktarımı: Macar ve uluslararası işbirliğinde yatan fırsatları keşfetmek, ilişkiler kurmak, yenilikçi faaliyetleri uyarlamak, Macar projeleri üretmek, çalışmak ve yenilikçi faaliyetler denemek.
4. Dış müşteriler için ihale yazma ve yönetme: Yerel yönetimler için sağlık geliştirme / sağlığın teşviki ve geliştirilmesi, toplumsal hizmetlerin geliştirilmesi, toplumsal, sağlık ve eğitim kurumları için bilgi iletişimsel engellerin temizlenmesi, işgücü piyasası hizmetleri ve yenilikçi gelişmeler işletmeler.

Kurumumuzun vizyonu: dezavantajlı grupların eşit fırsatlar ve işgücü piyasası rehabilitasyonu için mücadele etmek. Birden fazla sektör için hizmet sunan çok yönlü bir organizasyon olmanın yanı sıra esnek ve inovasyon için çabalamak. İstikrarımızı korumak istiyoruz.

Fundația Creștină Diakonia Filiala Sfântu Gheorghe

Web: http://www.iriszhaz.ro/

Akreditasyon Günlük Bakım ve Entegrasyon Merkezi, Engelli Kişilere Göre Mesleki Terapi Sunuyor.

Hıristiyan Vakfı Diakonia, muhtaç insanları desteklemek için 2002'de Transilvanya Reformed Church tarafından kuruldu. Önümüzdeki yıllarda Vakıf Diakonia, kendi tüzel kişilikleriyle Romanya'nın değişik bölgelerinde Sf.Gheorghe, Cluj Napoca, Targu Mures, Reghin ve Brasov gibi yerlerde yerel şubeler açtı.

Diakonia'nın başlattığı ilk büyük sosyal proje evde bakım hizmetiydi. Vakıf Diakonia Sf. Gheorghe, ilçe Covasna'daki 30'dan fazla köy ve 3 şehirde evde bakım hizmetleri yürütüyor.

2006 yılından bu yana PwD-ler için faaliyet yürütüyor, 2009'da müzik terapisi, ludo-terapi, el sanatı, yüzme, tiyatro gibi farklı terapi geliştirme faaliyetleri ile Irisz Evi, Engelli Yuvaları Merkezi inşa edilmiştir. grup, dans (folkdance ve modern dans), sanat terapisi, vb.

2011 yılından bu yana Sfantu Gheorghe'den ihtiyacı olan çocuklara yönelik bir Çocuk Bakım Merkezi ve 2014'ten beri Romanlar ve Valea Crisului'den sosyal olarak dezavantajlı çocuklar için bir Gün Merkezi var. Şu an 11 köyde 354 okul çocuğunun sıcak yemek ve okul sonrası programı ile desteklenmesi için bir proje yürütüyor.

İkinci el tasnif atölyesi, Sfantu Gheorghe ve Covasna, marangozluk, ressam grubu, bahçe grubu, sosyal çiftlik ve bahçıvanlık, Sfantu Gheorghe yakınlarındaki bir kamp, tuvalet kağıdı atölyesi gibi Irisz Dükkanı gibi daha pek çok sosyal atölyemiz var. , sığınma evi (şu an için dört engelliler için 1 apartman dairesi). Bu atölyelerde 16 adet iş alanı oluşturduk ve 10 engelli için dış yardımlı atölyemiz ile 2 farklı fabrikada/şirkette 2 grup liderimiz bulunmaktadır.

Dost Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi

Web: http://www.dostegitim.com/

Ankara'nın kırsal kesiminde bulunan Dost özel eğitim ve rehabilitasyon merkezi sivil toplum kuruluşu, özel bir eğitim ve rehabilitasyon kurumudur. Kurumumuz 2000 yılında kurulmuş olup 17 yıllık tecrübeye sahiptir. Sosyologlar, psikologlar, fizyoterapistler, çocuk gelişimi uzmanları, özel eğitim uzmanları, vaka yöneticileri ve aile terapistleri gibi pek çok uzmana sahibiz. Bu uzmanlarla farklı özür türleri ve dezavantajlı gruplar için farklı eğitim modülleri uyguluyoruz. Bu uygulamalar, iş bulma ve işyeri kuruluşları ile ilgilidir. Eğitim programlarının yanı sıra engellilikle ilişkili sorunlarıyla baş etmelerine yardım ederek engelli çocuklu ailelere danışmanlık hizmeti veriyoruz. Ayrıca, çalışma kapasitelerini geliştirmelerine ve uygun iş bulmalarını kolaylaştırmalarına yardımcı oluyoruz.

Eğitim merkezi, okuldaki faaliyetlere katılan ya da evde bakım hizmetleri almak için 300'den fazla engelli ve dezavantajlı gruba yardım ediyor. Dernek, engelli çocuklara (gençler-yetişkinler, ebeveynlere ve engellilerin kişisel asistanlarına) ve personele doğrudan eğitim verir. Bununla nitelikleri ve kapasiteleri artar ve uyarlanması daha kolay olur. Ailelere, engellilere ve ihtiyacı olan kişilere destek, bilgi ve yardım sunar.

DOST'un başlıca faaliyetleri: engellileri eğitmek, dezavantajlı gruplarla ilgili projeler yapmak, birçok eğitim kursu sağlamak, engellilik üzerine aile semineri vermek, birçok alanda grup eğitimi vermek, atölye çalışmaları, danışmanlık, gençlik değişimi ve eğitmen değişimi. DOST tarafından yürütülen etkinlikler çoğunlukla özel eğitim, fizik tedavi, fizyoterapi, konuşma terapisi, müzik terapisi, çocuklar ve yetişkinler ile ebeveynlere verilen psikolojik danışma üzerine kurulmuştur. Ayrıca hükümet, sivil toplum örgütleri, işçi büroları ve işveren savunuculuğu organizasyonları ile işbirliği yapmak. DOST, engelli insanlar, sorunları, aileleri ve diğer ilgili alanlarıyla ilgili çok sayıda AB Projesi yürütüyor. Bu projelerle dezavantajlı gruplar için yenilikçi ürünler ve yeni eğitim modülleri geliştirdik. Üniversitelerle, devlet kurumlarıyla ve sivil toplum kuruluşlarıyla olan işbirliğimiz devam ediyor.

Kurumumuz, birçok uzmanı (sosyologlar, psikologlar, fizyoterapistler, çocuk gelişimi uzmanları, özel eğitim uzmanları, vaka yöneticileri, aile terapistleri vb.) Ile engelli ve dezavantajlı kişilere farklı eğitim modülleri uygulamaktadır. Bunun dışında, hükümet ve sivil toplum örgütleriyle işbirliği yaparak mesleki eğitim, yetişkin eğitimi ve aile danışmanlığı konularında proje koordinatörü ve ortak olarak pek çok proje yaptık. Bu projelerin bir parçası olarak aile eğitimleri, çalıştaylar, mesleki eğitimler ve diğer destekleyici sistemler uyguladık. Bu faaliyetler nedeniyle engelli çocukları çalışma hayatına hazırladık ve engellilere sahip çok sayıda aileye yardım ettik. Hükümet ve sivil toplum kuruluşlarıyla olan işbirliğimiz halen devam etmektedir.

002

project guide

Vestibulum sed commodo nunc, eu aliquet sem. Curabitur semper, sem ut posuere tincidunt, sem velit sollicitudin odio, quis hendrerit sapien nunc sit amet sem. .

VIEW PROJECT guide